הרב דוד הכהן

הרב דוד הכהן – רבה של העיר גן יבנה, הינו רב מוסמך מטעם הרבנות הראשית לישראל, והוא מסייע במגוון אירועים.

מוהל לברית מילה מומחה

הרב דוד הכהן, מוסמך מטעם הרבנות, וחבר באיגוד המוהלים העולמי והוא מנוסה מזה 25 שנה בעריכת ברית מילה. לרב יש תעודות הסמכה ואף ביטוח למקרה שלעולם לא יבוא כדי שתדעו שאתם בידיים טובות. הרב עורך את טקס ברית המילה בטוב טעם ובשירה ערבה ע”פ הסגנון שאותו אתם תבקשו. הרב מסייע לא רק בהכנות המוקדמות לברית המילה, אלא גם בימים שלאחר המילה שאז התינוק חלש ואתם בוודאי תצטרכו את עזרתו ועצתו בכל הנוגע למצב הרך הנולד. הרב ילווה אתכם לאורך כל התהליך, וידאג שאתם תקבלו יחס אישי ואכפתי.

חתונה עם הרב זה עולם אחר

כל זוג שעבר חופה בעריכתו של הרב דוד הכהן יודע, כי חופה זו אינה נשכחת בקלות ושנים רבות לאחר מכן עוד מספרים האורחים על חוויה זו. הרב מחזיק באמתחתו מגוון הלצות מתוחכמות ובעזרת שירה ערבה ומרגשת, האורחים לא משתעממים והחופה שלכם תראה בדיוק כפי שאתם תרצו שהיא תראה. בנוסף, הרב יסייע לכם בהכנות המוקדמות הכוללים: הכנת סידור חופה וקידושין, לימוד ההלכות הנחוצות לפני מעמד זה, טיפול בניירות וסיוע מול הרבנות הראשית לישראל ועוד. רוצים להרגיש את זה מקרוב? צפו בסרטון הבא.

עריכת טקסים שונים

הרב דוד הכהן גם יוכל להיות בשמחתכם באירועים שונים כגון: אירוע זבד הבד, רב וחזן לשבת חתן, עריכת שבע ברכות, פדיון הבן (כאמור, הרב כהן והוא מתאים במיוחד לאירועים אלו). לרב מספר סגנונות וכדי לבדוק עם הרב את הסגנון המבוקש שלכם ולשמוע ממנו פרטים נוספים, חייגו 050-9223260.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *