הרב דניאל כהן

 • הרב דוד הכהן

  הרב דוד הכהן - רבה של גן יבנה.
  לאתר

הרב דניאל כהן, הינו רב צעיר בעל כישורים מיוחדים. יכולת השירה שלו הרטיטו לבבות רבים. הרב דניאל כהן, עורך טקסים מרגשים כאשר הוא שר ועורך את התפילות בסגנון המיוחד לו, באמצעות פייטנות. כאשר פגשתי את הרב דניאל כהן בפעם הראשונה, הוא סיפר לי על החזון שלו ועל הרצון להקים בית כנסת וקהילה. מאז, הגשים הרב דניאל את חזונו והיום הוא אכן בעל בית כנסת וקהילה, חזן וקורא בתורה באמצעות שירתו המופלאה.

הרב דניאל כהן – הרב המזמר שיערוך לכם טקס בסגנון אחר..

הרב דניאל כהן, יערוך עבור הזוגות הנישאים טקס חופה וקידושין חווייתי שבו הקהל משתתף ותורם משמחתו לזוג הצעיר, ע”י שירה מקרבת לבבות. דברי הברכות שנושא הרב דניאל הכהן, מאירים בפנים חדשות את טקס החופה ומרוממים את טקס בחתונה לממדים אחרים של חוויה ייחודית ומהנה שבה הזוג מרגיש בטוח ונינוח יותר. מי שיזמין את הרב דניאל כהן לטקס החופה המסורתית בסגנון אחר, יחוש את הקדושה של חופה מסורתית יהודית ומרגשת שתהיה בלתי נשכחת.

הרקע המוסיקלי וכישוריו של הרב דניאל כהן

את קולו הערב והמיוחד של הרב דניאל כהן ואת הסגנון המיוחד של שירתו, ירש  מאביו = הרב דוד כהן הרב של גן יבנה. הרב דניאל כהן, עוסק בכמה תחומים והוא בקיא בהלכות החופה והקידושין, הלכות ברית מילה, הכנה לבר מצווה ועוד. בתחום הכנת נערים לפרשה שבה יקראו בית הכנסת בבר המצווה, מבצע  הרב דניאל כהן כבר שנים. הרב ידאג לכך שבנכם יכיר את סדר הנחת התפילין ע”פ נוסח יהדות ספרד וכן, הוא ילמד בקפדנות את טעמי המקרא ופסוקיה עד שהנער, יהיה בקיא ומוכן לשבת חתן הממשמשת ובאה.

מחפשים רב מיוחד שיערוך עבורכם את טקס החופה והקידושין?- אז כנראה שמצאתם!

אם אתם מחפשים רב מיוחד שינעים ויערוך עבורכם טקס חופה מרגש, אז הרב דניאל כהן ניחן ביכולות שירה מיוחדות, קולו נעים במיוחד והוא מתאים עצמו לכל סוגי הז’אנרים. כאשר הרב דניאל כהן, ייקח חלק באירוע שלכם, אם בשבע ברכות, שבת חתן, חנוכת הבית או כל טקס דתי אחר, הרב דניאל כהן, יביא עמו אוירה מרגשת ורעננה אך יחד עם זאת מלאה רוחניות וקדושה, מה שיגרום לטקס שלכם להיות מושלם.

התקשר עכשיו לקבלת פרטים מלאים אודות תהליך טקס והחופה ועוד 050-994-5111

תחומי עיסוקו של הרב דניאל כהן:

 • רב מזמר לחופה וקידושין.
 • מוהל לברית מילה.
 • עורך מוסמך לטקס זבד הבת
 • הכשרה לנערים לפני בר מצווה הכוללים לימוד הנחת תפילין, הכנת דרשה ופרשת השבוע.
 • פייטן לשבתות חתן.
 • עריכת טקס חנוכת הבית ושבע ברכות.

עוד מאמרים קשורים בנושא:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *