אטרקציות לבר מצווה

כאשר הילד מתקרב לגיל מצוות, יש להורים הרבה דברים על הראש. הילד רוצה טיול בר מצווה לדיסני; הסבא לוחץ שיתחיל ללמוד לשיר את ההפטרה… וחוץ מזה צריך גם לארגן מסיבה לכולם. 

כאשר חושבים על זה, מסיבת בר מצווה היא אירוע מאוד מיוחד ויוצא דופן. אנו לא מתכוונים למשמעות הדתית והמסורתית שגם היא חשובה מאוד, אנו מתכוונים לאופי המיוחד של האירוע. זהו אירוע משפחתי, הדומה באופיו לחתונה. אך באירוע הזה דווקא הילדים הם אלו אשר נמצאים במרכז תשומת הלב, אך במקביל אסור לשכוח את כל המבוגרים הנוכחים באירוע. אירוע שכזה מחייב הערכות מיוחדת אשר באה לידי ביטוי בכל הרבדים של האירוע, החל מהמנות המוגשות אשר דורשות תפריט ילדים ועד המוזיקה שצריכה לדבר אל כול הקהלים הנוכחים באירוע. וכול זה מביא אותנו לעוד נקודה חשובה אשר דורשת תשומת לב – אטרקציות לבר מצווה. 

אטרקציה לבר מצווה תעורר עניין אצל המוזמנים

גם בנושא האטרקציות לבר מצווה צריך לחשוב גם על הילדים וגם על המבוגרים. יתכנו אטרקציות שיהיו להיט בקרב הילדים. אך מצידם של המבוגרים תיתקלו בחוסר עניין מוחלט. כמובן שיתכן גם המצב ההפוך בו תציעו אטרקציות אשר יעוררו עניין בקרב המבוגרים, כמו איזו עמדת סושי או קרפצ‘יו, אבל הילדים אפילו לא יתקרבו אליו. 

אפשר לפתור את הבעיה באמצעות איזון נכון, קצת אטרקציות אשר פונות אל הקהל המבוגר וקצת אטרקציות אשר פונות אל הילדים. אך האם ישנן אטרקציות לאירועים אשר מתאימות לשני הקהלים? בוודאי שיש! הרשו לנו להציע לכם רעיון לאטרקציה שמתקבלת בשמחה גם אצל המבוגרים וגם אצל הצעירים… ואת זאת אנו אומרים מניסיון. אנו מדברים על עמדות הצילום של טאגבוקס; פתרון מושלם לכל מי שמחפש אטרקציות לבר מצווה. 

בלונים, אטרקציות לבר מצווה

אטרקציות לבר מצווהטאגבוקס

תא צילום טאגבוקס מדבר בשפה העכשווית של הילדים והוא גם פופולרי בקרב המבוגרים. טאגבוקס הוא למעשה עמדת צילום אינטראקטיבית הנשלטת על ידי מסך מגע גדול ונוח לשימוש. תא צילום זה כולל תאורה ומצלמה מקצועית וניתן להפיק באמצעותו תמונות מדהימות בסגנונות שונים, בדיוק כפי שהילדים רגילים לעשות באינסטגרם והאפקליקציות השונות, רק באיכות יותר גבוהה ומקצועית. מתחילים להבין למה זו האטרקציה בתחום האטרקציות לבר מצווה (ולאירועים בכלל)?

מייד לאחר הצילום ניתן לשתף את התמונות ברשתות החברתיות, או פשוט להוריד אותן לטלפון הנייד שלכם… אבל חכו, זה עוד לא הכל! טאגבוקס מאפשר לכם גם להדפיס את התמונות על מגנטים ולקבל אותם במקום תוך 8 שניות! ואם זה לא מספיק לכם אז תוכלו גם להקרין את התמונות על מסך ענק במהלך האירוע. 
די ברור מדוע הילדים אוהבים את האטרקציה הזו, אך אנו מתעקשים כי אנשים בכל הגילים נהנים מתמונות יפות ומהאפקטים המיוחדים של טאגבוקס. גם האפשרות לקבל מגנטים במקום משדרגת את האטרקציה ומביאה אותה לדרגת שלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *